İbrahim Tatlıses’in Son Durumu

Mart 14 | Yazarı MinikHediye | Uyumsuzlar -

İbrahim Tatlıses vuruldu. Son Dakika Haberleri! İbrahim Tatlıses başından silahlı saldırıya uğradı. Son Dakika Haberleri! İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu nedir? İşte İbrahim Tatlıses ile ilgili son dakika haberler!

ibrahim tatlısesin son durumu

ibrahim tatlısesin son durumu

İbrahim Tatlıses Maslak’ta uğradığı silahlı saldırı sonrası başından vuruldu. Saldırının ardından Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan İbrahim Tatlıses arka arkaya 3 ayrı ameliyata alındı. Son ameliyatı saat 05.30 sıralarında sona eren Tatlıses yoğun bakıma alındı. Ameliyatın ardından açıklama yapan doktorlar Tatlıses’in hayati tehlike riskinin azalsa da devam ettiğini ve 24 saat süreyle uyutulacağını söylediler.

Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses, Beyaz TV’de yayınlanan “İbo Show” programının çekimlerine katıldıktan sonra asistanı Buket Çakıcı ile 00.15 sıralarında İstanbul Maslak’taki Nurol Plaza’dan çıktı. Tatlıses, aracına yöneldiği sırada siyah bir otomobilde bulunan beş kişinin silahlı saldırısına uğradı. Uzun namlulu silahlarla başının sağ tarafından vurularak ağır yaralanan Tatlıses, önce Özel Levent Hastanesi’ne kaldırıldı. Tatlıses, buradan da Maslak Acıbadem Hastanesi’ne sevk edildi. Tatlıses, Maslak Acıbadem Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesine alındı. Sanatçının durumuna ilişkin bilgi veren eski hayat arkadaşı Derya Tuna, Tatlıses’in şuurunun açık olduğunu söyledi.

İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu hakkında doktorundan açıklama (video)

Ziyaretçilerimiz

Konu başlıkları: , , , , ,


5 Responses to “İbrahim Tatlıses’in Son Durumu”

 1. erdal diyor ki:

  Allah almayan canı almaz ıcımdekı hıs hıcbırsey olmayacak bır hafta ıcerısınde toparlanacak

 2. ALLAH acil şifalar versin

 3. mehmet emin pişkin diyor ki:

  ibrahim abi benim manevi babam gibidir o kişiliğiyle insanlığıyla dünyaya mal olmuş biridir binlerce insana ekmek vermiş biridir allahıma çok şükür ki allah onu bize bağışladı bu çırkin saldırıyı yapanları nefretle kınıyorum allah ibrahim abiyi başımızdan gönlümüzden eksik etmesin allah cümlemize sabır versin onu tekrar kazandımız için hamdolsun allah şifa versin sagılarımla….

 4. zafer diyor ki:

  imparatora acil şifalar dilerim o hepimizin başının tacıdır binlrrce kişiye ekmek kapısı olmuştur böyle bir kişiye silah çekmek aptallıktır suçtur bunu yapan cezasını çekmelidir. ibrahim tatlıses,e büyük insana geçmiş olsun.

 5. Yavuz diyor ki:

  inş Allahın izniyle düzelir Allahım sen onu koru ömür ver

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir