Çocuklar Duymasın Duygu kim

Şubat 27 | Yazarı MinikHediye | Uyumsuzlar -

çocuklar duymasın duygu

çocuklar duymasın duygu (Hayal Garip)

Çocuklar Duymasın dizisinde 2011 itibariyle, duygu rolünü oynayan oyuncunun ismi Hayal Garip’tir.

Çocuklar Duymasın, 2001-2004 yılları arasında yayınlanmış, Mint (Made in Turkey) adlı yapım şirketinin hazırlamış olduğu bir Türk televizyon dizisidir.

Çocuklar Duymasın, 2001 Eylülünden itibaren TGRT adlı televizyon kanalında 13 bölüm yayınlandı ve o sırada atv tarafından keşfedildi. 2002 yılının Haziran ayında atv’deki bölümleri reyting rekorlarını alt üst etti ve bu kanalda iki sezon yayınlandı. Ardından 2003 yılı Eylül ayında STAR TV’ye transfer oldu ve bu sezonun ortasında dizinin harika gidişatı başrol oyuncularından biri olan Pınar Altuğ’un ayrılmasıyla birden bozuldu.9 Ocak 2004 gününde Ayrılma sebebi ise dizi yazarının “Bu bir aile dizisi olduğundan oyuncularımızın özel yaşamındaki olumsuz bir gelişme, diziyi olumsuz yönde etkileyeceğinden o oyuncunun ayrılması en uygun davranış olacaktır” demiş olması, ve gazetecilerin bu olayı gündeme getirmeleri oldu. Senaryoda bu durum Amerika’ya iş seyahatine gidiyormuş gibi gösterildi.

Birkaç hafta sonra yerini “Zeynep Tokuş” devraldı, fakat sezon sonunda Pınar Altuğ’un başına gelen olayın bir benzeri diğer baş rol oyuncusu “Tamer Karadağlı”‘ya o sezonun sonunda olunca yeni sezona dizi yeni bir isimle, yani Çocuklar Ne Olacak olarak başladı. Dizinin konusu da doğal olarak değişti. Yeni konuda hem Meltem (anne), hem de Haluk (baba) Amerika’ya iş seyahati için beraber gittiler ve çocuklar da dedeleri Emekli Müsteşar Kemal (Ferdi Akarnur)’le kalmaya başladılar. Bu bölümlere de aynı zamanda Haluk’un en yakın arkadaşı Selami (Özgür Ozan)’nin çocuğunu büyütmedeki titizliğine tanık olduk. Diziye onların komşuları (Mesut Akusta ve Seray Sever) katıldı. Dizi yarım sezon sonra sona erdi ve son bölümde Tamer Karadağlı geri geldi. Dizi Sadece Çocuklar Duymasın Değil, Başka Adlarlada Çekildi. Çocuklar Ne Olacak?(2004)

Ziyaretçilerimiz

Konu başlıkları: , ,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir