2011 Saç Renkleri Kataloğu

Mart 5 | Yazarı MinikHediye | Uyumsuzlar -

2011 Saç Renkleri Kataloğu

2011 saç renkleri

2011 saç renkleri

Bayanlar için saç rengi, hayatın her türlü kademesinde apayrı bir yere sahiptir. Canı sıkılan, morali bozuk olan, bunalımda olan bayanlar için, yeni bir değişim simgesidir. Güzelliğine güzellik katmak isteyen bayanlar için ise, modayı yakından takip ederek, en yeni modelleri uygulayarak modaya uyumunu gösterme simgesidir.

Saç renginizle oynamanız, size güzellik, değişiklik, yeni bir başlangıç olarak simgelendiği için önemli bir yeri vardır. Bu sayfada çeşitli saç renkleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. :)

Saç renginiz, saç güzelliğini gösteren en önemli ögedir.. Hoş bir saç rengine hangi kadın karşı koyabilir pek görülmez, bilinmez :) .. Ayrıca saç rengi, cilt tonu ve yüz ifadesi açısından da belirleyicidir. Saç boyası üreticileri bu yüzden geniş bir yelpazede her cilt tonu ve kişisel tercihe uygun renkler geliştiriyorlar. Her yıl yeni saç trendleri moda olurken, 2011 yılı için saç renginin önemi her zamankinden daha çok vurgulanıyor.

Sizin için mükemmel saç rengi, ten renginiz ve gözlerinizle uyumlu olandır. Elbette en güzelini bulmak kolay değil ama biraz çaba ile kendi mükemmelinizi bulabilirsiniz.

En iyi sonuç için, 2011 saç rengi trendlerine bakın.

————

Sarı tonları

2011 renk modası sarı renk tonları 2011, sarı renk

Sarışınlık, 2011′in en popüler görünümlerinden biri. Bu sene çok çeşitli sarı tonları var ve hangisini seçerseniz seçin hepsi modaya uygun. Sarışın olmak her zaman, farklı bir önemli konumda olmak sayılabilir.

Platin, altın sarısı, vanilya, bal sarısı karamel sarısı, çilek sarısı…. Açık ve buğday tenli kadınlar için bu renkler mükemmel seçimler olur.

Özellikle sarı saçlarda saç uçları çok kolay incelip yıpranacağından saç renginize uygun renk koruyucu ürünlerden mutlaka kullanın. Saçlarınız sağlıklı olduğu zaman çok daha güzel görünecektir.

Saçlarınız sarı ise onlara çok iyi bakmalısınız! :)

—–

Kahve Rengi tonları

2011 saç renkleri modasi
Genellikle her ten rengine uyum sağladığı için kahverengi kadınlar arasında oldukça tercih edilen bir saç rengidir.

Koyu çikolatadan karamel kahvesine kadar çok geniş bir renk skalası var. Şeker kahvesi (Toffee) ve karamel kahvesi bu geniş yelpazede en beğenilen kahve tonları. Saçlarınız uzunsa, bu renklerden birini seçmenizi öneririz.

Eğer uzun saçlarınıza keyifle bakmak istiyorsanız, renk koruyucu şampuan ya da kahverengi saçlar için özel olarak tasarlanmış parlaklık veren ürünlerden kullanabilirsiniz.

———

Siyah

2011 saç renk
Moda söz konusu olduğunda ve bir de saç rengi söz konusu olduğunda siyah renk daima “zamansız” olmuştur.

2011 yılında özellikle soluk tenli kadınlar için siyah saç rengi gerçek bir aşk olacak. Özellikle açık bir cilt tonuna ve mavi gözlere sahip kadınlar için parlak siyah kesinlikle görüntülerinde mucizeler yaratabilir.

Saç ve cilt tonu arasındaki kontrast, gözleri ortaya çıkarır ve onları büyüleyici gösterir.

———-

Kızıl tonları

2011 saç renkleri
Masum ve naif bir görüntü arıyorsanız kızıl tonları kesinlikle çok ideal bir seçim olur. Özellikle çilli kadınlar kızıl saçlar için yaratılmıştır bile diyebiliriz!

Eğer daha doğal veya dramatik bir görünüm istiyorsanız, güçlü bir kırmızı-turuncu saç rengi kullanmayı düşünebilirsiniz.

Kızıl tonları, sizi daha eğlenceli, özgür ruhlu ve neşeli gösterir. Mor, lavanta, pembe, yumuşak kırmızı ve lacivert gibi tonlarla çok ahenkli görünür. Saçlarınız kızılsa, bu renklerde kıyafetler giymeye özen göstermelisiniz.

Çeşitli Saç Renkleri Kataloğu

Ziyaretçilerimiz

Konu başlıkları: , , , , , , , , , , ,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir